caesuras سئوال پرسپولیس سعید آقایی تراکتورسازی

caesuras: سئوال پرسپولیس سعید آقایی تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی داغ‌دیدگان را اذیت نکنید ، احتمال زنده‌بودن مسافران هواپیما در کوه دنا پس‌از سقوط زیر صفر است

علی‌رغم انتشار اخباری مبنی بر احتمال زنده بودن تنی چند از مسافران در اتفاق هواپیمای پایتخت کشور عزیزمان ایران – یاسوج چند ساعت بعد از سقوط، مدیر شرکت امداد و نج

داغ‌دیدگان را اذیت نکنید ، احتمال زنده‌بودن مسافران هواپیما در کوه دنا پس‌از سقوط زیر صفر است

احتمال زنده بودن مسافران هواپیما در کوه دنا بعد از سقوط زیر صفر است/ داغ دیدگان را اذیت نکنید

عبارات مهم : مسافران

علی رغم انتشار اخباری مبنی بر احتمال زنده بودن تنی چند از مسافران در اتفاق هواپیمای پایتخت کشور عزیزمان ایران – یاسوج چند ساعت بعد از سقوط، مدیر شرکت امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت که با توجه به نحوه برخورد هواپیما با کوه، امکان این که کسی بعد از اتفاق زنده مانده باشد زیر صفر است.

ایسنا نوشت: مرتضی سلیمی در مورد شرایط انجام عملیات جست وجو در منطقه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج اظهار کرد: با توجه به اینکه اوضاع هوا در منطقه بسیار بد و انجام عملیات واقعا خطرناک است تا دوشنبه امکان ادامه عملیات وجود ندارد.

رئیس شرکت امداد و نجات جمعیت هلال احمر در مورد اوضاع نیروهای امدادگر هلال احمر گفت: آنها که در کمپ ۳۶۰۰ متری بودند پایین آمدند و در دامنه کوه اردوگاهی زده شده است و این افراد آنجا مستقر هستند. حدود ۲۵ تیم آنجا آماده هستند تا در صورت مساعد شدن شرایط بتوانند عملیات را شروع کنند؛ ضمن اینکه نیروهای پشتیبان هم آماده هستند.

داغ‌دیدگان را اذیت نکنید ، احتمال زنده‌بودن مسافران هواپیما در کوه دنا پس‌از سقوط زیر صفر است

در پی اتفاق گمانه زنی هایی مبنی بر اینکه ممکن بوده تعدادی از مسافران تا ساعاتی بعد از سقوط هم زنده بوده باشند در میان افکار عمومی مطرح شده است که سلیمی در این رابطه گفت: من منطقه سقوط را از نزدیک دیده ام. با توجه به شرایطی که آنجا وجود دارد و نحوه برخورد هواپیما با کوه امکان اینکه بعد از اتفاق کسی زنده مانده باشد، زیر صفر هست؛ بنابراین خوب است که مردم به شایعات این چنینی توجه نکنند و آنهایی که چنین مسائلی را هم مطرح می کنند، این کار را انجام ندهند. این گونه اخبار موجب فشار معنوی به خانواده ها می شود.

سلیمی با اشاره به خانواده های بازماندگان اتفاق نیز گفت: این خانواده ها بسیار عزیزند و حتی هنگامی که دیدند که شرایط جهت انجام عملیات امدادگران خطرناک هست، آنها هم درخواست کردند عملیات متوقف شود تا جان کسی به خطر نیفتد. این حاکی از بزرگواری این خانواده ها است و خواهش من این است که منشتر شدن چنین اخبار و گمانه زنی هایی بیش از این باعث اذیت این خانواده ها و داغ دیدگان نشوند.

علی‌رغم انتشار اخباری مبنی بر احتمال زنده بودن تنی چند از مسافران در اتفاق هواپیمای پایتخت کشور عزیزمان ایران – یاسوج چند ساعت بعد از سقوط، مدیر شرکت امداد و نج

واژه های کلیدی: مسافران | هواپیما | خانواده | هواپیما | سقوط هواپیما | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs