caesuras سئوال پرسپولیس سعید آقایی تراکتورسازی

caesuras: سئوال پرسپولیس سعید آقایی تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (449)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (449)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (449)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

چه شروعی داریم امروز. با تصاویری تازه و قشنگ از آن یگانه سلطان آواز، آن بی نیاز از ساز، آن دارای خط جمیل، آن پیر سالکان سبیل، آن کشتی موسیقی را ناخدا، آن خواننده قرآن و ربناّ، آن خوش صدای ایران، آن شاکی از صدا و سیما و کیهان، آن افتخاری و ناظری را استاد، آنکه شیوه قدما را داد به باد، آن دوستدار زر و سیم، آن آورنده «پیام نسیم»، آن سنتور نواز پیش از این، آن سرور موسیقی کشور عزیزمان ایران زمین، آن استاد بی نیاز از حرکات احساسی، آن مایه داری که زمانی نداشت یک پاپاسی، آنکه به تابستان می داد «بوی باران»، آنکه اموزش آواز برده سوی «رایان»، آن عاشق دار و درخت و گیاه، آن دارای موی پر پشت و هر لحظه سیاه، آن سازنده «سازهای خامش»، آنکه بوده نام او قبلاً سیاوش، آن عاشق «شهناز» و «ام الکلثوم»، آنکه خوانَد شور و دشتی راحت به حلقوم، آنکه فرستد به هرجا «دل مجنون»، آنکه شهرت از او دارد «همایون»، آنکه «آسمان عشق» را بوَد «سپیده»، آنکه از خنده مرده هر کی از سازسازیش شنیده، آنکه دارد لطف سخن و شیوایی بیان، مولانا استاد الاساتید محمدرضا شجریان که تنش به ناز طبیبان نیازمند مباد تا ابد.

خوشحالیم از اینکه استاد را سلامت و خوب می بینیم. ممنون از همایون بابت این چند عکسِ زیبا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (449)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

شیرین کاری تازه دوقلو های پرسپولیس.

در ادامه این خلاقیت ها، پیشنهاد ما جهت پست بعدی مهدی طارمی و محسن مسلمان این تصویر است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (449)

آنقدر که رضا کیانیان جهت رأی آوردن روحانی خود را به آب و آتش زده و پست گذاشته هست، اسحاق جهانگیری پست نگذاشته است.

پیش بینی میشود در پست بعدی رضا کیانیان جهت تحریم کنندگان انتخابات فحش ناموسی بگذارد!

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

گشت و گذار فرزند های تیم اسکواش بانوان هنرمند. هانیه توسلی، شبنم فرشادجو، مائده طهماسبی و مارال فرجاد.

این هم یکی دیگر از اعضای تیم اوج که چون وقت آرایشگاه داشت به برنامه دوستان نرسید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (449)

تبریک بی آخر به بازیکنان و طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) که دیروز الوحده را به چهارمیخ کشیدند و با اقدام غیر منتظره و عجیب تیم الهلال عربستان، یعنی عدم تبانی (!) توانستند به مرحله حدفی افزایش کنند. صعودی که حسابی چسبید.

شهرام شکوهی اینگونه تولد دختر نازنین اش را تبریک گفت. تبریک به شهرام عزیز و ملودی خانم.

آناهیتا افشار بازیگر خوب و توانمند سینما در مراسم رونمایی از پوستر فیلم “ویلایی ها”، فیلم تقدیر شده است ی جشنواره فیلم فجر که در روزهای آینده به اکران عمومی در خواهد آمد. آناهیتا یکی از بازیگران مهم این فیلم است.

مُد شده است جای شال از رو فرشی استفاده میکنند یا عدم امکانات است؟!

این طوری که بازیگران باعشق یکی یکی دارند با سریال خداحافظی میکنند و حضورشان در پروژه به آخر میرسد، فکر کنم یک قاتل زنجیره ای به جان سریال افتاده و هر روز یکی از کاراکتر ها را میکشد!

سلفی سارا رسولزاده، بازیگر مجموعه باعشق که با صورت خاص و اترکتیو اش حسابی طرفدار پیدا کرده است.

سلفی ویشکا آسایش در کنار ژوله و ژولک و یکی دیگر از همکاران عزیزش که به سلفی علاقه زیادی دارد، در پشت صحنه مجموعه “دیوار به دیوار”.

ماهان جان این دوربین با این لنز جهت ضبط مستند حیات وحش مناسب است آنوقت شما با آن از یار تصویر میگیری جهت اینستاگرام؟!

طناز طباطبایی هم در مراسم رونمایی از پوستر فیلم “ویلایی ها” حضور داشت. ساخته ی منیر قیدی، کارگردان فیلم اولی و آینده دار سینما.

بهناز جعفری بالاخره فهمید که بازیگری برایش نون و آب نمیشود، لذا سراغ پیشه مورد علاقه اش رفت.

سلفی طناز ها در پشت صحنه سریال “پنچری” در کنار جواد عزتی که میهمان پشت صحنه سریالشان شده است بود.

اشتباه نکنید، این تصویر مربوط به خواهر بزرگه ی کیم کارداشیان نیست! ساغر عزیزی خودمان است که ژست خارجکی گرفته.

امیر تتلو که چند روز پیش اطلاع داده بود به زودی به زندان باز می گردد، تصاویری از حضور خود در بندِ “داداچ داری اشتبا میزنی” زندان اوین به اشتراک گذاشت.

یاحا کاشانی و پدرام کریمی از حرم مطلای امام رضا (ع) این تصویر را آپلود کردند. التماس دعا داریم خدمت این دو عزیز.

سارا و نیکا فرقانی اصل که در اروپا زندگی میکنند، با شنیدن خبر شروع به کار گروه پایتخت، با اتوبوس خود را به شیرگاه رساندند.

بانو ثریا قاسمی و طناز طباطبایی به اتفاق هم از پوستر فیلم “ویلایی ها” رونمایی کردند. همان پوستری که یک بار هم در جشنواره فیلم فجر از آن رونمایی شده است بود!

سحر قریشی از همه ما خواسته که “یک زندگی را نجات بدهیم”. سحر از شرح این خبر خود چیزی نگفته و الآن ما نمیدانیم باید دقیقاً زندگی چه کسی را نجات دهیم!

الآن علی ضیا دقیقا تولد چه کسی را تبریک گفت؟! چیزی متوجه شدید؟

علیرضا دبیر که جهت حضور در انتخابات شورای شهر رد صلاحیت شده است بود، دیروز کاملاً یهویی تایید صلاحیت شد که حمید سوریان این پست را به این علت گذاشته هست. خبر تازه این که عباس جدیدی هم ساعاتی پیش تایید صلاحیت شد! خبری خوب جهت قشر طنزنویس ها و خبری بد جهت احشامِ شاخ دار!

متاسفانه تا این لحظه که حدود یک هفته از اتفاق معدن آزادشهر میگذرد، پیکر چهل و سه معدنچی عزیز از زیر آوار معدن یافت شده است هست. زیاد از دوبرابر تعداد قربانیان اتفاق پلاسکو. خودتان بُرد رسانه ای شدن خبر را مقایسه کنید. تبعیضی که بغضمان از این اتفاق غمبار را مضاعف میکند. باز هم تسلیت عرض میکنیم خدمت همه خانواده های عزادار و کل ملت ایران.

ذوق آقای حسینیان از اینکه روی بیلبورد رفته است.

هانیه زن توسلی، دیروز عصر در محوطه ی کافه گالری.

استقبال خاص محمدرضا گلزار از ناصر خان ملک مطیعی در کنسرت شب گذشته اش. خود رضا هم پر هایش ریخت هنگامی که متوجه حضور ناصر خان در سالن شد.

مهدی جان فقط به روشنی قلب ربط دارد؟! متاثر از میزان روشنی دندان ها نیست یعنی؟!

جزئیات صورت آنا نعمتی را بهتر از شرح صورت خودم حفظم.

هلیا امامیِ ذوق زده از حضور در یک سریال یکسان با حسن پورشیرازی.

خودمانیم این کپشن های سوررئال را از کجایتان در می آورید؟! :)))

مهران و مهرانک.

سلفی برزو ارجمند در کنار استاد کیومرث پوراحمد در پشت صحنه سریال “سر دلبران”. برزوی عزیز شما که دندان ها را لمینیت نکرده ای حق خندیدن اینچنینی را نداری. چند بار تذکر بدهیم؟!

یک سلفی پرجمعیت که اگر خوب دقت کنید چند عدد صورت میتوانید از آن در بیاورید.

موز دوست داری خاطره خانم؟!

خبر های رسیده از سقوط آزاد ارزش دلار در بازارهای جهانی حکایت دارد. با این اوصاف قیمت هر آیفون 7 حدود 4 هزار و پانصد تومن برآورد میشود. ممنون از محسن عزیز که خیلی راحت مسئله اقتصاد کشور را حل کرد.

نیکی زن کریمی در محله های جنوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال انجام اقدام خیرخواهانه هستند. خدا قوت.

مینا ساداتی با این پست ابتدا با کُمباین از روی دولت رد شد و در آخر اعلام کرد که به روحانی رأی خواهد داد.

چی شده است هادی جان؟ شما هم تایید شدی؟!

شبنم قلیخانی و مرجان شیرمحمدی بعد از اجرای یک نمایش این تصویر یادگاری را در کنار هم گرفتند. مطلب امروز به آخر رسید، ممنون از همراهی تان، تا فردا مراقب خود باشید.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | سریال | رونمایی | اینستاگرام | اخبار فرهنگی و هنری

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (449)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (449)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs