caesuras سئوال پرسپولیس سعید آقایی تراکتورسازی

caesuras: سئوال پرسپولیس سعید آقایی تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

نمی‌گذاریم روسیه در منطقه محدودمان کند / لیبرمن

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد، این رژیم اجازه نمی‌دهد که روسیه فعالیت‌های اسرائیل را در منطقه محدود کند. لیبرمن: نمی گذاریم روسیه در منطقه محدود..

ادامه مطلب

شنیده‌ام تو شیطان مجسمی! / متیس به بولتون

وزیر دفاع آمریکا در نخستین دیدارش با مشاور امنیت ملی تازه آمریکا به شوخی او را «شیطان مجسم» خطاب کرد. متیس به بولتون: شنیده ام تو شیطان مجسمی! ..

ادامه مطلب

انتقال سفارت کار درستی بود که باید انجام می‌شد! / نیکی هیلی

سفیر آمریکا در شرکت ملل تاکید کرد، چین باید جهت مقابله با کره شمالی کارها بیشتری انجام دهد، در غیر این صورت آمریکا امور را تحت اختیار و کنترل خود خواهد گرفت..

ادامه مطلب

پوتین راجع به دخالت احتمالی آمریکا در انتخابات روسیه هشدار داد

ولادیمیر پوتین در سخنانی در جمع خبرنگاران در شهر چلیابنیسک به عنوان انتخابات روسیه اشاره کرد. پوتین که جهت دیدار از یک پروژه کارخانه ای به این شهر رفته..

ادامه مطلب

پاسخ کردستان عراق به بیانات اخیر العبادی راجع به اقلیم

دولت اقلیم کردستان عراق با صدور بیانیه‌ای در تصویر العمل به بیانات اخیر حیدر العبادی خواهان بازبینی در بودجه تخصیص داده شده است یافته به کارمندان این اقلیم..

ادامه مطلب

اعطای مدرک دکترای افتخاری دانشگاه مسکو به ملک سلمان

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، این نخستین سفر ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان به روسیه از وقت تکیه زدن به تخت پادشاهی این کشور است. ..

ادامه مطلب

کومی دهن لق است/ حاضرم در این پرونده شهادت دهم ، ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا مدیر سابق اف‌بی‌آی را به دروغگویی در برابر سوگند خود در کنگره متهم و ادعا کرد حاضر است با مطرح کردن شهادت‌هایی اتهام کومی علیه خود..

ادامه مطلب

متقاضیان ویزای آمریکا باید فعالیت خود در شبکه‌های اجتماعی‌ را اعلام کنند

دولت آمریکا از متقاضیان ویزای ایالات متحده می‌خواهد که اطلاعات شبکه‌های اجتماعی خود را به وزارت خارجه این کشور اعلام کنند.  متقاضیان ..

ادامه مطلب

کشف دستکم 34 جسد از مجموعه تفریحی پایتخت مجموعه جزایر فیلیپین بعد از حمله یک فرد مسلح

یک شبکه تلویزیونی مجموعه جزایر فیلیپین روز جمعه اعلام کرد دستکم 34 جسد از مجموعه تفریحی و هتل نزدیک فرودگاه بین المللی مانیل پایتخت این کشور کشف شده است است...

ادامه مطلب

پایتخت داعش عوض کردن کرد

منابع پنتاگون از تلاش گروه تروریستی داعش جهت انتقال “پایتخت خلافت خوانده‌اش” از رقه به دیرالزور در شرق سوریه خبر دادند. پایتخت ..

ادامه مطلب